Choď na obsah Choď na menu
 


FC Nitra - FK Púchov

26. 3. 2011

FC Nitra - FK Púchov

2:0(1:0)

 
Bajza - Rosina, Bosak, Barka, Kadlec, - Bielik(Plevák), Dureš(Bartoš), Mynář, Paliesek, - Velič(Hrnko)(Drblík), Rajník

V našom prvom jarnom zápase sme sa predstavili na pôde lídra súťaže FC Nitra. Zápas sa pre nás začal ako zo zlého sna, inkasovali sme už v desiatej sekunde!!! Keď po chybe stopérov pressing Nitranov zakončil do proti pohybu Bajzu Vestenický 1:0. Zápas mal svoju úroveň k čomu prispelo aj naše mužstvo, ktoré do Nitry neprišlo iba brániť. Zápas bol bohatý na šance. Tú najväčšiu nitriansku bravúrne zlikvidoval Bajza, keď vychytal samostatný nájazd. Po prihrávke za obranu od Mynářa, centroval Bielik, ktorý našiel na zadnej tyči nikým nekrytého Hrnka a ten z päťky prehlavičkoval  odkrytú bránu.

Do druhého polčasu sme vstúpili s cieľom minimálne vyrovnať,  otvorili sme viac hru, čím sa Nitra púšťala do viacero príležitostí  na zvýšenie skóre, raz nastrelili tyč, raz brvno, a pár-krát vynikajúco zasiahol Bajza. Vypracovali sme si dosť sľubných pozícii na strelenie gólu, ale boli to len "také pološance". Asi najväčšou šancou bolo, keď po centri Rajníka na zadnej tyči osamotený Paliesek prestrelil. A hneď sa aj trestalo , keď ukážkovi brejk v poslednej minúte zakončil Bojda a zvýšil na 2:0.
Náš výkon sa dá hodnotiť ako veľmi dobrý, škoda, že sme nezachytili úvod a hneď inkasovali.  Teraz sa treba sústrediť na derby s Trenčínom

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.