Choď na obsah Choď na menu
 


ŠK Slovan Bratislava : FK Púchov

20. 5. 2009

ŠK Slovan Bratislava -  FK Púchov a.s.

2:1(1:0)

Bajza( Strelčík) –Mynář , Bartoš , Ruman D(Ruman M).. , Paliesek(Velič) – Kadlec C , Baláž (Bielik) , Rajník , Dureš – Bárka(Brtiš) , Rosina

Goly : Krchňák , Haraslín - Bartoš

Do prvého mužstva tabuľky sme sa pustili bez rešpektu.  Prvých 15 sme boli jasne lepším týmom. Po nádherne kombinačne  vypracovaných šanciach sme nedokázali skórovať. Na nevyužité šance sme aj doplatili .V 27 minúte po nádhernom rohu na zadnú tyč nechytateľnou   hlavičkou otvoril skóre zápasu Krchňák.

Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie domáci. Mali lepšie držanie lopty no vyložené šance si nevypracovali. Obrana na čele so Strelčíkom hrala skvele. V druhej polovici druhého polčasu sa konečne zobudili aj hostia. Snažili sa silou mocou vyrovnať. V 58 sa od polovice ihriska rútil sám na brankára Mynář no tesne pred pokutovým územím bol faulovaný. K priamemu kopu sa postavil Kadlec , no jeho tečovaná strela opustila hraciu plochu. K rohu sa postavil Dureš , ktorý presným centrom našiel Bartoša bolo vyrovnané 63 minúta..  Hlavný rozhodca nadstavoval 2 minúty. Hneď po rozohrati sa dvaja hráči domácich sa pohrali z hráčmi Púchova a doviedli loptu až do brány. No nevadí mali sme aj na víťazstvo. Hore hlavy.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.