Choď na obsah Choď na menu
 


FK Púchov - ŠK SFM Senec

15. 8. 2009

 

FK Púchov - ŠK SFM Senec

0:3(0:1)

 

Zostava FK Púchov : Strelčík - Paliesek , Dureš , Rosina(57. Ruman D.) - Mynář , Ruman M(36. Bielik) , Kadlec , Bartoš(52.Velič) - Barka(66. Brtiš) , Rajník , Babiš(36. Buday)

Góly :  22´Filkácz, 39´Gottgeisel , 56´ Kiss

 Človek sa pozre na výsledok a povie si že :,,jednostranná záležitosť Senca". No naopak Senec sa dosť natrápil. Vedeli sme, že Senec ma veľmi kvalitné mužstvo čo bolo vidieť aj na ihrisku.

Začali sme lepšie hneď v 3. minúte po rýchlej rozohrávke  Mynářa sa sám na Horvátha rútil Rajník , no trafil presne do jeho rúk.  V. 15. minúte po centri z ľavej strany sa v šestnástke hostí lopta poodrážala  , no nedokázal isme ju doklepnúť do siete. V 22. minúte po sklepnutéj lopte strieľal Filkácz a nádherne umiestenou strelou otvoril skóre.  Po tomto gĺe sa hralo prevažne v strede ihriska . Senec mal loptu časťejšie na svojich kopačkách  no viac šancí sme si vypracovali my. Barka 4 - krát prelžoval loptu za seba na Rajníka , ktorý sa dostal do mnoha gólovych príležitostí no ani jednu nedal.!!!!!!!!!!!!

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie. Po centri Kadleca sa sám pred brankárov ocitol Rosina , jeho prvú strelu brankár zlikvidoval a po dorážke prestrelil prázdnu bránu A namiesto 1:1. Bolo 0:2. Hneď po následnom protiútoku sa potvrdilo staré , známe nedášdostaneš. Hostia zahrávali rohový kop , domáci brankár loptu podbehol a Gottgeisel dotlačil loptu do brány0:2. V 56. minúte namiesto 1:2 bolo 0:3 ,  Rajník  sa rútil sám na Brankára , ktorý strelu vyrazil na roh. Po rohom kope Rajníka hlavičkoval Barka no tesne nad. Po rýchlom výkope  brankára , poslal hráč hostí sám na brankára Kissa a ten zvíšil na

0:3.

Senec vyhral zaslúžene , no výsledok 0:3 je prikrutý.

.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.