MFK Dubnica -   FK Púchov

3:2(0:1)

Zostava FK Púchov : Bajza - Paliesek , Dureš , Rosina -  , Bielik , Bartoš , Buday , Mynář - Barka , Rajník, Kadlec(Ruman M.)

Góly : Slávik 39´ , 46´, 49´ -Barka  35´ , 68´

V druhom kole  sme cestovali do neďalekej Dubnice. V prvom polčase sa hralo prevažne v strede ihriska. Domáci i hostia mali len náznaky šancí . Celý zápas sa hral bojovný futbal v podaní obidvoch strán. Prvá vážna šanca bola až v 33. minúte , keď   po nádhernej lopte za obranu  sa rútil sam na Bajzu  domáci útočník no Bajza jeho strelu zlikvidoval. Z následujúceho proti útoku sme si vybojovali štandardnú situáciu. Po centri Bartoša hlvičkoval Barka 0:1.

Hneď na začiatku druhého polčasu strelou z poza šestnástky vyrovnal Slávik. O 3. minúty neskôr po zbytočnej strate lopty  našich útočníkov  poslal domácich do vedenia Slávik.  Snažili sme sa o vyrovnanie no namiesto toho sme inkasovali , z poza šestnástky strieľal Slávik a lopta prešla po pod Bajzu 3:1.   Snažili sme sa o kontaktný gól , ktorý prišiel až v 68. minúte po rohu Rajníka hlavičkoval Barka 3: 2.

Nevadí , mali sme aj na viac ,  ale v sobotu treba poraziť Senec.