MFK Dubnica - FK Púchov

12. 8. 2010

MFK Dubnica -   FK Púchov

4:1(2:0)

Zostava FK Púchov : Strelčík -  Ruman D. , Barka , Mynář , Bartoš -  Bielik(Drblík) , Dureš , Kadlec , Buday(Velič) , - Paliesek

Góly : Slávik  , Froliš , Štefánek ,  Brix ,  - Rajník

V predohrávanom 14. kole sme sa stretli s MFK Dubnica. V zápase , v ktorom sme boli do dvadsiatej minúty jednoznačne lepším mužstvom , smle doplatili sme na nevyužité ,,tutovky". Od dvadsiatej minúty  kedy sa priam neuveriteľne z 30 metrov trafil Sláviksme akoby prestali hrať a súper aj s nepresvedčivým výkonom nás dokázal poraziť. Druhý gól  padol v 25. minúte keď  Brix šikovne prehodil Strelčíka. V druhom polčase zvýšil na 3:0 po dorážke Štefánek.   v 60. minúte naším chlapcom vyšla pekná akcia keď loptu za obranu od Mynářa využil Rajník 3:1.  Chlapci mali ešte niekoľko príležitostí na strelenie kontaktného   gólu no nestalo sa tak  a z protiútoku zvýšil na 4:1 Froliš .